Konferencje w Sheraton Grand Krakow

Ul. Powiśle 7  •  31-101 Kraków  •  PL  •  Telefon: ‎(48)(12) 662 1000
Kontakt: Meetings & Events Team , krakow@sheraton.com, , ‎+48 12 662 10 00
Język

Spotkania z Najlepszym Widokiem na Kraków

Sheraton Grand Krakow oferuje 12 sal konferencyjnych z najlepszym widokiem na Kraków. W zależności od Państwa potrzeb, nasz zespół pomoże Państwu zorganizować wszelkiego rodzaju spotkania i imprezy: od małych, prywatnych i kameralnych spotkań dla 10 osób do dużych konfserencji i gali dla 300 osób. Większość sal konferencyjnych posiada dostęp do naturalnego światła i jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny.

Po męczącym dniu, w Sheraton Grand Krakow można odpocząć w jednym z naszych komfortowych pokoi i apartamentów z zapierającym dech w piersiach widokiem na Wawel i Wisłę. Dzięki doskonałej lokalizacji hotelu, nasi Goście mogą spacerem dostać się na Stare Miasto, a także do słynnej dzielnicy Kazimierz. Nasz szef kuchni, każdego dnia zabiera swoich Gości na niezapomnianą podróż kulinarną, podczas której mogą oni szkosztować smaków z różnych części świata.

 

 

Dowiedz się więcej

Interaktywny Plan Sal

Kliknij w wybraną salę, aby poznać możliwe ustawienia oraz pojemność sal w Sheraton Grand Krakow. Skorzystaj z ikon +/-, aby przybliżyć / oddalić obraz.

 

 

 

Obejrzyj Wnętrza Naszych Sal Konferencyjnych